Menü içerisinden veya dünya haritası üzerine tıklayarak ülkenizi/bölgenizi seçin *
Country Selector Alternate Image

Ürün Değiştirme Aracı 

 

Eski Ürün Kütüphanesi

Bu aracı kullanarak çoğu eski ürünün ve rakip ürünlerin Schneider-Electric muadillerini bulabilirsiniz. Uygulama kullanımında sorun mu yaşıyorsunuz?
Değiştirmek istediğiniz parçanın numarası nedir?

Referans listesini kontrol edin


Bu aracı kullanarak aşağıdaki şartları kabul ettiğinizi beyan etmiş sayılırsınız:
GİZLİ BİLGİ - KULLANICI ANLAŞMASI
Bu Schneider Electric Ürün Çapraz Referans Bilgileri firmaya özeldir ve Alıcı Tarafa GİZLİLİK ve OLDUĞU GİBİ KULLANMA esasıyla sağlanmıştır. Schneider Electric, ZIMNİ TİCARETE ELVERİŞLİLİK GARANTİLERİ VE BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK DAHİL OLMAK VE BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK KAYDIYLA, HİÇBİR AÇIK VE ZIMNİ GARANTİ VERMEDİĞİNİ BEYAN EDER. Schneider Electric işlevsel açıdan denk sayılacak ürünleri belirlemek için ticari yönden makul olduğu ölçüde elinden geleni yapmayı taahhüt etmektedir, ancak bu ürünlerin biçim ve fonksiyon koşullarını tam karşılar nitelikte olması şartı aranmaz. Schneider Electric, Alıcı Tarafın ya da müşterilerinin Ürün Çapraz Referans Bilgilerini kullanımından ortaya çıkabilecek hiçbir hak talebinden sorumlu tutulamayacaktır. Alıcı Taraf, ürün çapraz referans iş araçlarının tüm kullanıcılarına tüm çapraz referanslı seçilmiş ürünlerin belirli bir uygulamada başka bir ürünün yerine geçebileceği konusunu bildirecektir.


Yardım
close

Schneider Electric'ten aldığınız referansın ilk harflerini girin. Sistem, veritabanındaki olası sonuç listesini göstererek sizi yönlendirecektir. Ürünün ticari çevrimde mi yoksa eski ve değiştirilme halinde mi olduğunu bir referans seçip belirleyin.

Birden fazla referansın sonucunu almak için "Referans listesini kontrol et" bağlantısına tıklayın.